Autorka

Gdzie można mnie znaleźć w sieci?


Samotniczka, introwertyczka, melancholiczka, neurotyczka. W przestrzeni internetowej: głównie nawiedzona multiblogerka. Miłośniczka dobrych horrorów i komedii. Zawsze wszystko dogłębnie analizuje, tak już po prostu ma. Nie przyjmuje zastanej rzeczywistości na słowo honoru, odpowiedź “bo tak już jest” często jej nie wystarcza. Lubi dociekać i odkrywać. Od zawsze ambitna i ceniąca swój intelekt. Stara się zdobywać wiedzę z różnych dziedzin nauki. Próbuje dowiedzieć się i zrozumieć jak najwięcej. Nie ma doktoratu, nigdy nie próbowała go zdobyć, ale może jeszcze kiedyś spróbuje. W przestrzeni internetowej zajmuje się głównie blogowaniem, czyli szeroko rozumianym prowadzeniem blogów. Ma ich sporo, a każdy z nich jest poświęcony konkretnej tematyce.

Ponadto autorka nie lubi pisać na swój temat w trzeciej osobie. :-)


Introwertyczka na Faceboku Introwertyczka na Google Plus Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Youtube

Blog "Notatki w Kratki" stanowi zbiór materiałów, które uważam za interesujące i które uznałam za godne zachowania. Jego zadaniem jest przechowywanie tychże materiałów w przestrzeni internetowej, jak również udostępnianie ich nieodpłatnie innym użytkownikom internetu.

Notatki można wykorzystywać do celów osobistych (np. przy pisaniu referatu lub do nauki na egzamin), jednakowoż nie chciałabym, aby znalazły się gdzieś indziej w sieci. Wolałabym, aby nie wyszły poza ten blog. Oznacza to, że notatki można powielać, ale tylko i wyłącznie do własnych celów, a nie na inną stronę internetową. Kopiowanie treści jedynie dla siebie jest akceptowalne, natomiast na inną stronę- już nie. Z góry dziękuję za zrozumienie i dostosowanie się do mojej prośby.

Buttony bloga:

 


Button 2

Button 3

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Google Plus Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblr Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinteresr Weheartit Kanał RSS bloga Introwertyczka na Bloglovin Adres e-mail

Blog ma charakter społecznie użyteczny, co oznacza, że treść w nim zawartą można wykorzystać do celów osobistych. Pamiętaj jednak, aby nie powielać tejże treści na inne strony internetowe.
Własny użytek - TAK ; Kopiowanie na inną stronę - NIE